Series
Ratings
77
Made In AbyssRated ★ 5.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 5.0
TamiouRated ★ 4.5
Unsolved CasesRated ★ 5.0
Unsolved Cases Special: PhantomRated ★ 4.5
The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 4.0
협반 ~남자의 밥~Rated ★ 3.5
居酒屋ふじRated ★ 3.5
Magical DoReMiRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
SPEC: ZeroRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
SPEC: ShouRated ★ 4.5