Titles you rated
- 1923 Season 1Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Yellowstone Season 2Rated ★ 4.5
Yellowstone Season 1Rated ★ 4.5- Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
DamoRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
- Loki Season 2Rated ★ 3.5