Movies
Ratings
236
Take Care of My CatRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
RentRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0- FeastRated ★ 4.5
- The Adventures of André and Wally B.Rated ★ 2.5
- Geri's GameRated ★ 4.5
- Red's DreamRated ★ 4.0
- For the BirdsRated ★ 4.0
- Boundin'Rated ★ 4.5
- Jack-Jack AttackRated ★ 4.5
- Luxo Jr.Rated ★ 4.5