Series
Ratings
16- Loki Season 2Rated ★ 5.0
- Doctor ChaRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Our PlanetRated ★ 5.0
- Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0