Series
Ratings
168
MineRated ★ 4.0- On the Verge of InsanityRated ★ 4.5
My Brilliant FriendRated ★ 5.0
My Brilliant FriendRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
North & SouthRated ★ 3.0
Graceful FamilyRated ★ 3.5
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
They Kiss AgainRated ★ 4.5