Titles you rated
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
Your Friends and NeighborsRated ★ 3.5
Defending JacobRated ★ 3.5
Presumed InnocentRated ★ 3.5- The GentlemenRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- DaybreakRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0