Series
Ratings
31
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0