Series
Ratings
53
WATER BOYS2Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5- Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 3.0
Stand up!!Rated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.5
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 4.5- Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
What's Up FoxRated ★ 4.5