Movies
Ratings
281- HerstoryRated ★ 5.0
Heaven Is for RealRated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 5.0
Dirty GrandpaRated ★ 5.0
My Life as a ZucchiniRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Lump of SugarRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0- MicrohabitatRated ★ 5.0

My Sassy GirlRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 5.0- Boss in LoveRated ★ 2.5
How to Steal a DogRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 5.0- The Suicide ForecastRated ★ 5.0
- A Field DayRated ★ 3.0

The PrisonRated ★ 4.0