Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 2.0
Le Week-EndRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.5
SidewallsRated ★ 4.5
Annie HallRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 3.5
The TableRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
Our PresidentRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.0
MaudieRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 1.5