Series
Ratings
65
Tomorrow with YouRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 2.5
On the Way to the AirportRated ★ 2.5- Youn's KitchenRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 1.5
GhostRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 1.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.5
Save MeRated ★ 2.5- The LoverRated ★ 2.0

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Suspicious PartnerRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0