Movies
Ratings
306
I Am LegendRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Liar Game: RebornRated ★ 2.0
No DoubtRated ★ 4.0
Runner RunnerRated ★ 3.0
American Pie Presents: Beta HouseRated ★ 3.0
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 4.5- One Perfect DayRated ★ 3.0
The Merchant of VeniceRated ★ 3.0
HerculesRated ★ 4.5- BuntRated ★ 3.0
Famme FataleRated ★ 2.5- The Journals of MusanRated ★ 3.5
The CraziesRated ★ 3.0
ActRated ★ 2.0
My New PartnerRated ★ 4.5- Rainbow EyesRated ★ 4.0