Series
Ratings
27
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
クロスアンジュ 天使と竜の輪舞Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Goblin SlayerRated ★ 4.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 5.0
Long RidersRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Yona of the DawnRated ★ 3.5