Series
Ratings
24
Semantic ErrorRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Meteor GardenRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 2.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5