Series
Ratings
68
Slam DunkRated ★ 5.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0- Heartless CityRated ★ 5.0
Shine or Go CrazyRated ★ 5.0
Money FlowerRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0- Crime Scene 3Rated ★ 2.0
- Crime SceneRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0- Crime SceneRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Witch HuntRated ★ 5.0
- Delicious GuysRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0