Series
Ratings
41
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0- The OARated ★ 3.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0- KatlaRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Twin PeaksRated ★ 4.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5- Skam EspañaRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0- Black SummerRated ★ 3.5
- The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
VictoriaRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0