Series
Ratings
45- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- My NameRated ★ 3.0
- The TyrantRated ★ 3.5
- The AcolyteRated ★ 1.5
- Blood FreeRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
- Who Is Erin Carter?Rated ★ 2.5
- The BequeathedRated ★ 3.0
- RevenantRated ★ 3.5
- Fubar Season 1Rated ★ 2.0
- House of NinjasRated ★ 3.0