Series
Ratings
370
MonkRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 1.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 0.5- Criminal Minds Season 17Rated ★ 3.0
- Criminal Minds: EvolutionRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0- Criminal MindsRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 5.0
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5- The Lost SymbolRated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0