Titles you rated
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0