Titles you rated

Innocent DefendantRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5