Titles you rated
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 3.5
House of Flying DaggersRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The CureRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
V.I.P.Rated ★ 3.5