Series
Ratings
39- Movie RoomRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0- Crime Scene 3Rated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0- Crime SceneRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
White CollarRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
The Lost RoomRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.5
GleeRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0