Series
Ratings
130
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
Strangers From HellRated ★ 5.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.0
Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
나루토 2기Rated ★ 5.0
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 4.0