Titles you rated
Three KingdomsRated ★ 5.0- Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
5th RepublicRated ★ 5.0
Age of HeroesRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0