Series
Ratings
100
인간실격 : 내가 만약 죽는다면Rated ★ 4.5
Boston LegalRated ★ 4.0
Call of the CountryRated ★ 2.5
Land of WineRated ★ 2.5
MagicRated ★ 2.0- GhostRated ★ 3.5
- Angel's KissRated ★ 3.5
My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 3.0
GokusenRated ★ 3.5
Tree of HeavenRated ★ 2.5
PunchRated ★ 2.5
Ugly BettyRated ★ 4.0
Loving YouRated ★ 2.0
1% of AnythingRated ★ 1.5
The Path to GloryRated ★ 2.0- TomatoRated ★ 2.0
All About EveRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
The Office Season 1Rated ★ 2.0
TruthRated ★ 4.5