Series
Ratings
18
Another Miss OhRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0