Series
Ratings
102
The Black SwindlerRated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0- Bridal MaskRated ★ 5.0

That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
SPEC: ShouRated ★ 5.0
プライドRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Flower Shop Without a RoseRated ★ 5.0
Love ShuffleRated ★ 5.0
Zettai KareshiRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Galileo XXRated ★ 5.0
素直になれなくてRated ★ 5.0