Series
Ratings
16- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0