Series
Ratings
46
My MisterRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
- Crime SceneRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
DEATH NOTERated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0