Titles you rated
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 3.5
- The LeopardRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0- Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 2.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
- It's a SinRated ★ 4.0
PossessionsRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Loudest VoiceRated ★ 3.5
We Are Who We AreRated ★ 5.0- Mrs. AmericaRated ★ 4.5