Titles you rated
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0