Series
Ratings
23
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0