Series
Ratings
28
White CollarRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0