Series
Ratings
57- The 8 ShowRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0