Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 2.5
- KarmaRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5- Family PlanRated ★ 4.0