Movies
Ratings
119
Last HolidayRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
QuickRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 2.0