Titles you rated
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5