Series
Ratings
25
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Crime SceneRated ★ 4.0
The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
JinRated ★ 4.0
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0