Series
Ratings
30
SandglassRated ★ 5.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.5
Bambino!Rated ★ 3.0
Densha otokoRated ★ 5.0
Buzzer BeatRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 4.5
プライドRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Operation LoveRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 2.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
GokusenRated ★ 3.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Flower Shop Without a RoseRated ★ 5.0