Series
Ratings
127- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 5.0
- PubertyRated ★ 3.0
- VirtueRated ★ 4.5
- My Fair LadyRated ★ 3.0
Merry Go RoundRated ★ 3.5
Tough Guy's LoveRated ★ 4.0
School 2Rated ★ 4.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 4.0
My Husband's WomanRated ★ 4.5
The Great King, SejongRated ★ 3.5
JejoongwonRated ★ 3.0
Sweet BunsRated ★ 4.0
Mr. QRated ★ 3.0- The LandRated ★ 3.0
MagicRated ★ 3.0
Que Sera, SeraRated ★ 4.0
RivalRated ★ 4.0- LA ArirangRated ★ 3.5
Likeable or NotRated ★ 4.0
Princess Ja MyungRated ★ 4.0