Series
Ratings
22- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Europe Outside Your Tent Season 5Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- First LoveRated ★ 3.0

Be MelodramaticRated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0