Series
Ratings
19
My Dearest Self with Malice AforethoughtRated ★ 3.0- SANCTUARYRated ★ 5.0
- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 4.0
- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
Do Not Say MysteryRated ★ 3.0- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
From Miyamoto to YouRated ★ 3.0
Fugitive BoysRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
I Love You Just a Little BitRated ★ 4.0
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 4.0
The Confidence Man JPRated ★ 4.0