Series
Ratings
90- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- Arcane Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
Goblin SlayerRated ★ 4.5
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.5
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 3.5- Rick and MortyRated ★ 3.0