Series
Ratings
19
Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 3.0- Mrs. PepperpotRated ★ 4.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0
- Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 4.5
- Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 4.5
- Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 4.0
- Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 4.5
- Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 4.5
- Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 4.0
- Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 4.5
- Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 4.5
- Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 4.5
- Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 4.5
- Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 4.5
- Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5