Series
Ratings
282- Steal HeartRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0- 세계견문록 아틀라스 - 요리의 탄생Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Black SailsRated ★ 3.0
CalifornicationRated ★ 5.0
CalifornicationRated ★ 5.0
CalifornicationRated ★ 5.0
CalifornicationRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
The Great White TowerRated ★ 5.0
Blue Mountain StateRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
Blue Mountain StateRated ★ 3.0
EntourageRated ★ 0.5
5th RepublicRated ★ 4.0