Series
Ratings
20
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0