Titles you rated
ポケットモンスターRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
House of CardsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 4.0
CastleRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Personal TasteRated ★ 3.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.5
- Abnormal SummitRated ★ 0.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0