Series
Ratings
13
Years and YearsRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0