Titles you rated

Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0- Youn's KitchenRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
DEATH NOTERated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.0- Fist of the North Star 2Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
TazzaRated ★ 3.0
Z NationRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Shaun the SheepRated ★ 4.5