Series
Ratings
65- Dave ChappelleRated ★ 4.5
- The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Planet EarthRated ★ 5.0
The Fishermen and the CityRated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0- Running ManRated ★ 3.5
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
나루토 2기Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.5
New NonstopRated ★ 3.5